اطلاعات تماس

لیزر الکساندرایت کندلا در فردیس کرج
آدرس:
کرج فردیس فلکه دوم
موبایل:
09190866047

شبکه های اجتماعی

sepid_laser_fardis

سایر اطلاعات

چرا الکساندرایت و چرا الکس کندلا؟

 سیستم خنک‌کننده‌ی الکس کندلا بسیار موثر و برای کاهش درد و سوزش در زمان انجام لیزر روی آن کار گذاشته شده است. تا جایی که دیگر نیازی نیست قبل از لیزر موها با این دستگاه، از کرم بی‌حس‌کننده استفاده کنید.

از دیگر مزیت های این دستگاه می‌توان به دقت بسیار بالا و همچنین قابلیت تنظیم آن اشاره کرد که کمتر دستگاه لیزر مویی در بازار به آن مجهز است. این طول موج به علت عمق نفوذ بالا بسیار سریع و دقیق بر روی فولیکول‌های مو که سلول بنیادی مو شناخته می‌شوند، تاثیر گذاشته و با از بین بردن آن‌ها بدون آسیب زدن به سلول‌ها و بافت‌های دیگر، پس از انجام تعداد جلسات لازم، رفع دائمی موی زائد را به دنبال خواهد داشت.

چند جلسه لیزر با الکس کندلا کافی است؟

تعداد جلسات لیزر به عوامل متعددی بستگی دارد که معمولا در اولین مراجعه‌ به مراکز لیزر، توسط پزشک تعیین خواهد شد. یکی از فاکتورهای مهم در تعیین جلسات لیزر، ناحیه‌ای است که مورد لیزر قرار می‌گیرد. موهای قسمت‌های مختلف به جلسات متفاوتی نیاز دارند. البته عواملی از قبیل رنگ پوست، رنگ مو و ضخامت آن است که در از بین رفتن موها مؤثر است.

اگر می‌خواهید بیشترین نتیجه را در کمترین زمان از لیزر موها بگیرید، بهتر است به کلینیک‌ پوست و موی مجهز به دستگاه الکساندرایت کندلا مراجعه کنید

لیزر الکساندرایت چیست؟

دستگاه‌های لیزر الکساندرایت تجهیزاتی پرقدرت هستند و باید حتما توسط متخصص آموزش دیده و تحت نظارت پزشک متخصص مورد استفاده قرار بگیرند. لیزر الکساندرایت یک نوع لیزر است که از طریق کریستال الکساندرایت انرژی نوری فوق‌العاده‌ای را ساطع می‌کند. نور این لیزر که قرمز رنگ است با ساطع کردن انرژی پرتو نور در پالس‌های کوتاه در برطرف کردن موهای زائد موثر است.
دستگاه لیزر الکساندرایت طبق تاییدیه سازمان جهانی غذل و دارو (FDA)، علاوه بر برطرف کردن موهای زائد در درمان زائده‌های پوستی مثل لک‌های پیری، واریس، نشانه‌های مادرزادی (ماه‌گرفتگی) و پاک کردن تتو موثر است.

لیزر الکساندرایت چه تفاوتی با دستگاه‌های لیزر مختلف موجود در بازار دارد؟

طول موج پرتو نور تنها عامل متغیر و تعیین کننده در کارایی دستگاه‌های لیزر است. برای مثال لیزر الکساندرایت پرتو نوری با طول موج 755نانومتر ساطع می‌کند که برای رفع موهای زائد روی پوست‌های با رنگ‌های مختلف موثر است؛ در حالی که طول موج لیزر دایود 810نانومتر و روی پوست‌های بسیار روشن موثر است.

لیزر الکساندرایت کندلا در فردیس کرج

لیزر الکساندرایت کندلا در فردیس کرج