اطلاعات تماس

محدثه محمدی مشاور و برنامه ريز كنكور

شبکه های اجتماعی

mhdse.mohamadi

سایر اطلاعات

مشاوره کنکور | مشاوره تحصیلی | مشاور کنکور | مشاور تحصیلی | برنامه ریزی کنکور | مشاوره تحصیلی تلفنی | برنامه ریزی درسی برای کنکور تجربی ، ریاضی ، انسانی | برنامه ریزی روزانه کنکور محدثه محمدی
ليسانس روانشناسي عمومي
تهران-10 اسفندماه
مشاور و برنامه ريز كنكور/انتخاب رشته كنكور/انتخاب رشته ورود به متوسطه دوم ✨تکنیک‌های مطالعه صحیح✨
دانش‌آموز با فرض بر صحیح بودن روش مطالعه با تمام توان درس می‌خواند؛ اما در امتحانات نتیجه خوبی کسب نمی‌کند، تیم مشاوره ي ما روش مطالعه و تست زنی صحیح را به شما اموزش خواهند داد.

✨انتخاب رشته کنکور✨
اگر شما هم می‌خواهید جز افرادی باشید که شغلتان مربوط به رشته تحصیلی‌تان باشد و به بهترین جایگاه با توجه به رتبه‌ کنکورتان برسید، با یک مشاوره صحیح، بدون خطا و با توجه به تمام جوانب همراه با ما انتخاب رشته نمایید.

✨تکنیک‌های کسب تمرکز✨
مهارت کسب تمرکز برای افراد مختلف بر اساس نوع و ریشه‌های حواس پرتی ایشان متفاوت است، برایتان راه‌های مختلفی داریم که بی‌شک می‌توانید به این مهارت برسید و تاثیر آن را در مطالعه و تحصیل خود ببینید.

✨مشاوره روابط بین فردی✨
بسیار می‌بینیم که روابط اجتماعی و دوستی تاثیر بسزایی در تحصیل دانش‌آموز دارد، با توجه به این مهم دکتر پدرام شما را در جهت بهبود و مدیریت روابطتان به بهترین شکل راهنمایی می‌کند.

✨ترک عادات نادرست✨
افزایش استفاده اعتیادگونه از ابزارهای مختلف ارتباطی و تفریحی نوین مانند موبایل و تاثیر مستقیم آن در روند تحصیل، بسیار خطرناک است که بهتر است با گرفتن جلسات مشاوره به همین منظور هرچه زودتر به زندگی سلامت بازگردانيد.

✨ارتقا معدل✨
اگر معدل خوبی کسب نکرده اید، افت تحصیلی داشته‌اید و یا ترس از کم شدن نمرات در امتحانات نهایی دارید، نگران نباشید… با کمک تیم مشاوره ما به این نگرانی‌ها پایان دهید.

✨قبولی در رشته و دانشگاه✨
با مشاوره های راهبردی موفقیت تیم مشاوره دکتر پدرام در رشته و دانشگاه دلخواهتان تحصیل کنید، ما راه صحیح قبولی در دانشگاه های معتبر ایران را به شما نشان خواهیم داد.

✨مشاوره هدایت شغلی✨
با استانداردهای روانشناسی نوین، مبتنی بر تست‌های حرفه‌ای شخصیت و مصاحبه تخصصی بهترین راهنمایی برای انتخاب رشته تحصیلی و شغل آینده‌تان را انجام خواهیم داد.

✨مشاوره روانشناختی✨
اگر مسئله خاصی در زندگیتان هست که مانع پیشرفت در هر حوزه، بویژه فرآیند تحصیل شما هست و یا آن را کند کرده با مشاوره های روانشناختی دکتر پدرام مسیر خود را بیابید و بر مشکلاتتان غلبه كنيد.
✨برنامه‌ریزی تحصیلی - برنامه ریزی کنکوری✨
تیم مشاوره ما با تمام شرایط ویژه حاکم بر تحصیل، زندگی و توان مطالعاتیتان برای شما با دقت برنامه‌ریزی می‌کنند و با گزارش‌گیری حرفه‌ای تا رسیدن به هدف شما را راهنمایی می‌کنند.

محدثه محمدی مشاور و برنامه ريز كنكور

محدثه محمدی مشاور و برنامه ريز كنكور